Ana Sayfa | Güvenlik |   Yardım |  İletişim


Toplam + 0,00 TL
Toplam Size Özel İndirimimiz - 0,00 TL
  0,00 TL
Genel Toplam + 0,00 TL
 
Toplam Ödeyeceğiniz Tutar 0,00 TL
Alışverişe Devam Edin   HyperLink
 Sir Ağda Setleri  ► DEPİLİSSİMA PROF.SİR AĞDA SETİ 100 ML-Azulen

DEPİLİSSİMA PROF.SİR AĞDA SETİ 100 ML-Azulen

   
Fiyat : Ürün fiyatını görmek içn giriş yapınız.
KDV Dahil : Ürün fiyatını görmek içn giriş yapınız.
Havale / EFT : Ürün fiyatını görmek içn giriş yapınız.
Stok Durumu :
Stokta Var
→ Ürüne Yorum Yap
→ Ürün Yorumları
→ Ürünü Arkadaşına Tavsiye Et
Kazanacağınız Puan : 118 SP
Ürüne 5 Üzerinden Puan Verin:
Bu Kategorideki Markalar
Kampanyalar
Açıklaması
Yorumları
Ödeme

DEPİLİSSİMA PROF.SİR AĞDA SETİ 100 ML-Azulen

Sir Ağda Seti Pudrasız kartuş ağda
Depilissima Kartuş Sir ağda Seti


Şık şeffaf çantası içinde sir ağda uygulaması için ihtiyaç duyacağınız her şey mevcut... Evde sir ağda yapmak artık çok kolay. Seyahate giderken de rahatlıkla taşıyabileceğiniz Tanaçan sir ağda seti, özel çantası içinde. Kullandıktan sonra sir ağda setinizi kolaylıkla bir arada muhafaza edebiliyorsunuz. Çok yer kaplamaz.

Set İçeriği:
4 adet yağlı mendil
kesilmiş 20li bez
1 adet depilssima azulen kartuş sir ağda
Kartuş ısıtıcı cihaz

Evde ağda uygulama videosu ve diğer videolarımız için www.kozmetikvideo.com

Kartuş Ağda Isıtıcı:
100 ml kartuş sir ağdalar için özel olarak üretilmiştir. Kartuş ağda ısıtıcısı 2 yıl garantili olup, ömür boyu da teknik servis garantisi mevcuttur. Teknik serviste gerekli durumlarda orjinal yedek parça değişimi yapılır. Eğer orjinal yedek parça ile onarım yapılamıyorsa Tanaçan tarafından yeni ürün gönderilir.
Sir ağda seti içindeki kartuş ısıtıcınız kısa sürede ağdayı kıvama getirir. Sir ağda uygulaması boyunca kartuş ısıtıcınız fişe takılı kalabilir. Boş yere elektrik harcamaz. Termostatlı ve rezistanslıdır. Cihazın içine ağda kaçmamasına dikkat etmelisiniz. Kartuş temizlik kartonu kullanarak cihazınızı her zaman temiz ve sağlam tutabilirsiniz. Cihazınızı temizlemek için temizlik malzemelerini kullanmayınız. Sir ağda temizleme yağı ile temizleyebilirsiniz.

Depilissima kartuş ağda:
İtalya'dan ithaldir. Birinci kalite reçineden en teknolojik esterifikasyon işlemi ile üretilmektedir. Depilissima sir ağda doğaldır, şeker içermez. Yapışkanlık oranı ve akışkanlığı idealdir. Dünya normlarında ideal yapışkanlık derecesi 5200-5400 cps olması gerekir. Tanaçan Depilissima ağdalarımızın yapışkanlık derecesi 5300 cps dir. Cilt sağlığınız bizim için çok önemlidir, sizin için de önemli olduğunu biliyoruz. Kaliteli hammaddeden  iyi koşullarda üretilmiş Depilissima sir ağdaları kullanmanızı tavsiye ediyoruz.
  Depilissima 100 ml kartuş sir ağdalar ile bir tam vücut sir ağda uygulaması yapabilirsiniz.
  Depilissima Kaliteli Sir Ağdanın özellikleri;
Doğru uygulandığında,
1- kolay ve ince sürülür.
2- Yapışkanlık derecesi -viscosite- ideal seviyededir.
3- Kılı kırmaz ve batık oluşumuna sebep olmaz.
4- Sürülen yüzeyde boşluk, hava kabarcığı oluşmaz. Cildi bir film gibi kaplar. Aynı yere tekrar tekrar ağda sürmenize gerek kalmaz. Ekonomiktir.
5- Tanaçan ağda bezi ile çektikten sonra cildi tahriş etmez.
6- Cilde sürüldüğünde hemen donmaz.
7- Kartuş ağdalarda bulunan özel cera alba -balmumu- sayesinde cilde sürümü kolaydır.

Pudrasız - Az Pudralı - Kalın pudralı olmak üzere 3 farklı ağda çeşidimiz bulunmaktadır. Uygulama yapılacak bölge yada cilt hassaslaştıkça pudra oranı artırılmalıdır. Özellikle yazın ve terleme ihtimali yüksek olan bölgelerde pudralı ağda kullanmanızı öneriyoruz.
Eğer ağdanız pudrasız ise uygulamadan önce bölgeye Depilissima Talk pudrası uygulayabilirsiniz. Talk pudrası cildi bir kalkan vazifesi görerek korur. Terlemeyi önler.
Uygulama yapacağınız bölgeye göre 3 farklı başlık seçeneğinden faydalanabilirsiniz. Büyük - Küçük - Mini başlık seçeneklerinden size uygun olanı tercih edebilirsiniz.
Büyük başlık geniş bölgeler için idealdir. Örneğin; bacak, kol gibi
Küçük başlık dar bölgeler için uygundur. Örneğin; koltuk altı, kasık gibi
Mini başlık çok dar bölgeler için uygundur. Örneğin; bıyık, yüz gibi

Depilissima Kartuş sir ağdaların başlığı yüksek ısıda preslenmiştir. Kartuş başlıklarını açmaya çalışmayınız.  Depilissima kartuşlar tek kullanımlıktır. Başlığı açıp tekrar doldurarak kullanmayınız. Kartuş içinde ağda bittiğinde lütfen çöpe atınız. Kartuş plastiğinde de Kaliteli madde kullanılmıştır.
Tek uygulamada bitmeyen  Depilissima kartuş sir ağdanızı bir sonraki uygulama için saklayabilirsiniz. Kartuş ağdalarınızın içine yağ yada su kaçmadıkça bozulmaz. Direk güneş ışığından uzak tutunuz.


Ağda bezi: (kesilmiş bezler)
Tanaçan Basic Line 20 lik - 100 lük kesilmiş bezler ile sir ağda uygulamanızı rahatlıkla yapabilirsiniz. 7 cm genişliğinde, 20 cm uzunluğunda özel olarak kesilmiştir. Optimal seviyede selüloz / sentetik karışımı ile üretilmiştir.
İyi koşullarda üretilmiştir. Cilde Direk Temas eden ürünler için sağlık sertifikasına sahiptir. Doğru uygulandığında yırtılma, kopma yapmaz. Dayanıklıdır. Ağdayı içine çekmez. Aynı bez ile birçok kez uygulama yapabilirsiniz. Hemen ağırlaşmaz. Pudrasız bir ağda kullanıyorsanız 5-6 kez, pudralı ağdada ise aynı bezi 4-5 kez kullanabilirsiniz.
Kaliteli Basic Line Sir ağda bezleri gözenekli değildir. Gözeneksiz ve sık dokunduğu için ağdayı üzerine geçirmez. Kolay kolay yırtılmaz, kopmaz.
Yüzünüzde yada koltuk altınızda dar bir bölgede uygulama yaparken bezinizi kesmek istediğinizde boyuna kesiniz. Her dokunmuş üründe olduğu gibi esneme yönü Tanaçan ağda bezlerinde de vardır. Enine esneme yapacağından dar bölgelerde kullanırken lütfen Tanaçan ağda bezinizi boyuna kesiniz.
Damarsız yapısıyla sir ağdaya çok daha kolay yapışır.
Dilerseniz rulo halinde bezlerimizden temin edebilirsiniz.


Yağlı Mendil
Ağda sonrası vücudu ağda kalıntılarından arındırmak ve cildi beslemek için kullanılır. Özel tek kullanımlık paketlerinde hijyeniktir. Tohum yağları içermediği için kıl köklerini beslemez. E vitamini içeriği ile cildi besler. Cildi yatıştırma özelliği vardır. . Yağdan sonra Depilissima Nemlendirici ve Rahatlatıcı Losyon kullanmanızı öneririz.  Depilissima Nemlendirici ve Rahatlatıcı Losyon, ağda sonrası cildin nemlendirmek ve kızarıklıklardan kurtulmak için önerilir. Özellikle yüzünüzde direkt Depilissima Nemlendirici ve Rahatlatıcı Losyon kullanabilirsiniz.  Kullanmış Olduğunuz Tarayıcı : Unknown
Tüm Hakları Tanaçan Kozmetik A.Ş'ye aittir.
Copyright ©Tanaçan 2009 - 2019